Bodline kabelka a její vychytávky podle Marušky z Co si dneska vezmu na sebe?!

Přinášíme vám report od Marušky z facebookové stránky Maruška Co si dneska vezmu na sebe?! Máme tuto blogerku moc rádi, a ona má ráda nás:). Mile nás překvapila nápadem, že popíše vychytávky kabelky, kterou jsme jí darovali. Tak tady jsou:

Od Jitky a Matouše z Bodline jsem dostala „dokonalou kabelku“.

Postupně vám budu představovat všechny její přednosti a vychytávky. Musím konstatovat, že si tato šikovná a sympatická dvojice dala opravdu záležet a výsledek je skvělý :).

Tudíž vychytávka číslo 1: Karabinka na klíče.

Už se mi stalo několikrát, že jsem musela vysypat obsah kabelky před vchodovými dveřmi, abych našla klíče. Docela blbě se tento úkon provádí, když je tma, prší, sněží, či se to děje všechno naráz :). Inu, ode dneška už žádné zdržování!

Vychytávka č.2: Vnitřní vyndavací organizér :).

Je vyrobený z pevnějšího omyvatelného materiálu, uvnitř je bavlněná podšívka, kožená kapsička na telefon a je zapínací na zip. Ke kožené „části“ kabelky se pak přidělává na knoflík :).

Tato vychytávka má hned několik výhod:

1) konečně konec nekonečnému přendavání věcí z kabelky do kabelky – stačí organizér odepnout a přendat do kabelky jiné, výhodou je i to, že se dá přeložit napůl – čili vejde se i do kabelky menší.

2) je na zip a je ještě připnutý knoflíkem – nemusíte se tedy bát, že vám do kabelky někdo vleze.

3) organizér je dostatečně veliký, dokonce bych i řekla, že nafukovací – vešly se mi do něj 3 Canon objektivy (16-35, 70-200 a 50) a dokonce i svačina 🙂

4) dovedu si představit, že by se dal použít i jako kosmetická taštička na cesty.

Za pár dní se zase těšte na další pokračování :).

M.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.