NOVINKY


PF 2018

Rok 2017 byl pro BODLINE plný velikých a důležitých událostí. ať už to bylo rozjetí showroomu v pražském BackYardu, přestěhování ateliéru do kouzelného prostoru staré Jednoty, anebo že jsme se ukázali na prestižním Designblok, Prague International Design Festival. To nejdůležitější ale dostáváme od vás každý den- krásné a nadšené ohlasy, které nás ženou dopředu a dávají nám smysl a motivaci pokračovat v tom co děláme. Děkujeme vám a přejeme krásný nový rok 2018!
Jitka a Matouš

DYZAJN MARKET - ZIMA

Rok se s rokem sešel a my máme radost že vás znovu můžeme pozvat na kouzelný Vánoční Dyzajn market. V termínu: 9.-10.12. na Piazzetě Národního divadla v Praze. V oba dny tu pro vás budeme od 10:00 -19:00

OMEZENÍ DOBY PRO PŘÍJEM OBJEDNÁVEK

Z časových a kapacitních důvodů přijímáme letos objednávky pouze do 30.11 abychom je stihli vyřídit ještě před Vánocemi. Objednávky po tomto termínu budeme vyřizovat opět v lednu.

NOVÝ "MINICYKLUS" LINE

Slibované "maličkosti" jsou konečně na e-shopu. Vytvořili jsme z nich jeden minicyklus který jsme nazvali LINE.
Všechny věci na sebe navazují tak jako časová linka všedního dne. Od odemykání bytu, přes placení v obchodě, psaní v práci až po kreativní tvoření doma. Všude vás můžou tyhle věcičky doprovázet, protože jsou stylové a praktické:)

DYZAJN MARKET - PODZIM

Už se nemůžeme dočkat, až oslavíme podzim na Piazzetě Národního Divadla. Přijďte se taky podívat, připravujeme pro vás nové kousky;)
Dyzajn market 23.-24.9. 2017

BODLINE NA DESIGNBLOKU

A je to tady! Letos najdete Bodline i na Designbloku. Budeme se této prestižní mezinárodní přehlídky designu účastnit spolu s ostatními designéry z BackYard. Tématem letošního ročníku je Jídlo a proto jsme si pro vás připravili něco opravdu šťavnatého. Už brzy vám prozradíme víc;)

STĚHOVÁNÍ

V období od 26. 6. 2017 do 9. 7. 2017 stěhujeme ateliér i bydlení. Omluvte prosím v tuto dobu naše pomalejší reakce i o něco delší dobu vyřizování nových objednávek. Děkujeme za pochopení a přejeme krásné dny:)

MINT: PRAGUE FASHION MARKET 19

Už se to blíží! Moc se těšíme až se s vámi uvidíme na Mint-Prague Fashion Marketu. Tentokrát bude na Karlově náměstí v parku, takže je jistá pohodová atmosféra. Začínáme už v pátek 23.6 od 11:00-19:00 a budeme tu také v sobotu 24.6 ve stejném čase.

DYZAJN MARKET - LÉTO

Už příští týden- 27. a 28. května se odehraje další Dyzajn market. Těšit se na vás budeme na stejném místě jako obvykle, na Piazzetě Národního divadla. Přijďte si ho za námi užít, budeme se těšit!

MINT: PRAGUE FASHION MARKET

Přijďte se za námi podívat do zajímavých prostorů DUP39. O víkendu tu budeme na, už v pořadí osmnáctém marketu nezávislé módy- MINT: Prague Fashion Marketu. Jako vždy, nebude chybět zajímavý doprovodný program, dobré jídlo i pití:). Budeme se na vás těšit 29. a 30. dubna.
https://www.mintmarket.cz/cs/trh/prague-fashion-market-18

NOVÝ CYKLUS KROS

Nový cklus je tady! Je inspirovaný křižovatkami- protínáním minulosti a budoucnosti, světla a stínu. Najdete v něm mimo jiné i dvě úplné novinky ke kterým jste nás inspirovali vy: netrpělivě očekávaný městský batoh a naši první dámskou peněženku.

DYZAJN MARKET - JARO

Už brzy se můžete těšit na první letošní Dyzajn market, kde, jako vždy, nebudeme chybět. Přijďte oslavit jaro ve velkém stylu! Moc rádi vás uvidíme :).
Akce se koná 18. a 19. března, 10:00 - 19:00, na Piazzetě Národního divadla.

VELKÁ JARNÍ SOUTĚŽ K MDŽ

BODLINE sice není značka jen pro ženy, ale určitě nebude mít nikdo žádné výhrady, když řekneme že jsou ženy nejlepší:). Protože máme ženy rádi a blíží se Mezinárodní den žen, rozhodli jsme se pro vás uspořádat velkou SOUTĚŽ  na FACEBOOKU. Hrát budeme o 50% slevu na jakýkoliv produkt z naší nabídky. Pokud se chcete soutěže zúčastnit, klikněte TADY. Hrajeme do půlnoci 8.3!

MINIDYZAJN V KNIHOVNĚ VÁCLAVA HAVLA 18.2

Opět se zúčastníme komorního setkání dyzajnérů, které se koná už po sedmé. Tentokrát to bude v knihovně Václava Havla na ulici Ostrovní 13, Praha 1. Je to co by kamenem dohodil od Národní třídy. Akce se bude konat od 12:00 do 19:00. Budeme se na vás těšit:)

OCHUTNÁVKA BODLINE 1.2. 2017

Přijďte se podívat na výrobky BODLINE v příjemném prostředí prostoru BackYard, se sklenkou vína a něčím dobrým k zakousnutí. Budeme tu 1.2. od 16:00 do 19:00. Těšíme se na vás.

NOVÝ SHOWROOM

Celý sortiment BODLINE si budete moct prohlídnout, vyzkoušet i vybrat na jediném místě, v samotném srdci Prahy. Od začátku února jsme totiž součástí sdíleného prostoru BackYard, kde budeme mít vlastní showroom.

PF 2017

Přejeme vám spoustu splněných přání v roce 2017. Na zdraví!:)
J&M

Dyzajn market - Zima

Těšíme se na všechny na zimním Dyzajn marketu, který se tentokrát bude konat ve dvou termínech: 10.-11.12. a 17.-18.12. jako vždy na Piazzetě Národního Divadla. Připravujeme pro vás spoustu neodolatelných kousků a nemusíte se u nás bát ani zimy! Pořídili jsme si totiž do stánku plynový ohřívač:)

OMEZENÍ DOBY PRO PŘÍJEM OBJEDNÁVEK

Z časových a kapacitních důvodů přijímáme letos objednávky pouze do 27.11 abychom je stihli vyřídit ještě před Vánocemi. Objednávky po tomto termínu budeme vyřizovat opět v lednu.

NOVÉ CYKLY INDIANA a STORM

Po dlouhém vývoji představujeme dva zbrusu nové cykly INDIANA a STORM, ve kterých se najde úplně každý. Jak přírodní romantik tak městský živel.

BODLINE V KREATIVU

V novém čísle časopisu Kreativ najdete kromě hromady tvořivých rad a nápadů taky krátký článek o BODLINE:)

BODLINE v KURÁŽI

Od teď jsme i v Kuráži!
Na Veletržní 48, Praha 7 – Letná, 170 00 si můžete nově prohlédnout i koupit naše věci naživo. Najdete tam spoustu skvělých designových kousků, příjemné prostředí a milý tým z Kuráže:)

Dyzajn market - prázdniny

6. - 7.8 se na vás budeme těšit na Piazzetě Národního Divadla v Praze. Přijďte se na nás podívat a vybrat si kabelku naživo:)

"KONEČNĚ JSME OTEVŘELI E-SHOP"- aneb 10% DOLŮ NA VŠECHNO!

Konečně máme nový e-shop a máme z toho takovou radost, že se o ni chceme podělit úplně se všemi. Proto jsme na tři dny slevili o deset procent všechny naše výrobky. Akce platí do půlnoci 27.7 anebo dokud se jednotlivé výrobky nevyprodají. Šťastný lov!


Chcete vědět co je nového? Napište nám svůj email a žádná novinka už vám neunikne!